NASZ ZESPÓŁ

Personel medyczny Centrum Medycznego CEMED to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy nieustannie śledzą nowości w medycynie, doskonaląc swoją wiedzę i umiejętności.

W naszej przychodni spotkasz się ze świetnymi specjalistami. To ludzie, którzy z zaangażowaniem oddają się pracy zawodowej i pomagają innym. Służą swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Ich zawód to pasja i powołanie, a każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście, przyjazną i profesjonalną atmosferę.

Barbara Mickiewicz

Specjalista chirurgii ogólnej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalista chirurgii ogólnej.  W swojej pracy  stawia na takie wartości jak: profesjonalizm, wiedza  i zwykłe ludzkie ciepło.

Specjalizuje się w  zabiegach chirurgicznych m.in.: klinowe wycięcie wrastającego paznokcia, plastyka wału paznokciowego, usuwanie zmian skórnych typu: guzki skóry, kaszaki, tłuszczaki, itp. Zajmuje się leczeniem trudno gojących się ran i owrzodzeń.

Dr n. med. Łukasz Żukowski

Specjalista endokrynologii i chorób wewnętrznych

Marcin Leoniak

specjalista diabetolog i chorób wewnętrznych

Tytuł specjalisty w dziedzinie diabetologii uzyskał w Klinika Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Wewnętrznych USK w Białymstoku. Specjalizuje się w leczeniu: cukrzycy ciążowej, cukrzycy typu 1, cukrzycy typu 2, chorób metabolicznych, insulinooporności, w zakresie kwalifikacji i wprowadzenia leczenia insuliną, leczenia przy pomocy osobistej pompy insulinowej.

Regina Kijewska

edukator diabetologiczny, pielęgniarka, dietetyk

Ukończyła studia magisterskie na dwóch kierunkach: pielęgniarstwa i dietetyki, posiada specjalizację z pielęgniarstwa zachowawczego, oraz licencjat z psychologii i socjologii zarządzania, studia podyplomowe z psychodietetyki, oraz liczne kursy i szkolenia specjalistyczne. Od 1988 roku pracuje zawodowo jako pielęgniarka i dietetyk, edukator do spraw diabetologii wspierając chorych, przede wszystkim tych na cukrzycę i otyłość oraz borykających się z chorobami metabolicznymi. Aktywnie współpracuje z organizacjami pozarządowymi samorządami, szkołami m.in. Polskim Stowarzyszeniem Diabetyków, Ogólnopolską Federacją Organizacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą.

Kama Brzostowska

Filozofia Stopy

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku (Kierunek Diagnostyka Laboratoryjna) oraz Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie (kierunek Fizjoterapii).W praktyce skupia swoje działanie na kompleksowym podejściu do problemów stóp. Specjalizuje się w podologii ortopedycznej, badaniach biomechanicznych chodu oraz projektach indywidualnych wkładek leczniczych. Aktywny uczestnik wielu szkoleniach i konferencjach poświęconych ortopedii i traumatologii, podologii ortopedycznej.
Wykonuje: Projekty indywidualnych wkładek ortopedycznych dla dorosłych, dzieci i młodzieży, osób z dysfunkcjami: halluksami, palcami młotkowatymi szponiastymi, zapaleniu rozcięgna podeszwowego ostrogach piętowych, zmianach zwyrodnieniowych i przeciążeniowych itp. Diabetyków, osób aktywnych (sportowców).

Katarzyna Brulińska

Fizjoterapeuta

Justyna Turowska

kosmetolog, spec. Podologii, stylista rzęs

Kosmetolog ze specjalizacją fizjoterapia i masaż, absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie.
Specjalista podologii. Ciągle doskonali umiejętności uczestnicząc w szkoleniach: Praca z pracjentami z rogowcem stóp, terapia brodawek wirusowych w gabinecie podologicznym, Elektrokoagulacja w terapii brodawek wirusowych, Stosowanie odciążeń i ortez w terapii odcisków. Cały czas śledzi nowości ze świata podologii i wprowadza je w swojej praktyce podologicznej.

Menu